menuordersearch
shafachi.com

معجون سلامتی

معجون سلامتی
eitaa
 معجون سلامتی محصولی متفاوت با ترکیبی از گیاهان دارویی تاثیر گذار بر سلامتی و بهبود بسیاری از بیماری ها است که در عسل مخلوط شده است
تصاویر
بیشتر
معجون سلامتی
(0)
(0)
150 گرمی - موجودی: 4
وضعیت کالا : موجود
مدل کالا
150 گرمی
تعداد
+
_
عدد
قیمت کالا
90,000 تومان
ویژگی ها

خواص:
دارای مزاج بسیار گرم، ضد آلزایمر و فراموشی افراد مسن، جلوگیری از پوکی استخوان، رفع یبوست، دارای اثرات آنتی اکسیدانی قوی، تقویت فوق العاده قوای جنسی و جسمی و روحی


ترکیبات:
عسل، پودر گل محمدی، زعفران، زنجبیل، دارچین و سنجد


روش مصرف:
در افرادی با مزاج سرد یا افراد میانسال و مسن و بخصوص خانم های با مزاج سرد، روزانه یک تا دو قاشق مربا خوری استفاده شود. دوره مصرف دو هفته و یک هفته تا دوره مصرف بعدی فاصله در نظر گرفته شود.

 

احتیاط مصرف

معجون سلامتی حاوی عسل و پنج گیاه بسیار مفید گل محمدی، زنجبیل، دارچین، زعفران و سنجد است و بنابراین دارای خواص بسیار زیادی است که مصرف یک دوره آن برای افرادی که دارای سردی مزاج یا ضعف و بی حالی هستند توصیه می‌گردد اما در برخی افراد بایستی با احتیاط استفاده شود. مواردی که بایستی در نظر گرفته شود به شرح زیر است:

 

1- افرادی که دارای پوست بسیار خشک یا بثورات و مشکلات پوستی از جمله خارش، اگزما، قرمزی، کهیر و انواع حساسیت های پوستی هستند.

 

2- افرادی که دارای مشکلات گوارشی مزمن از جمله یبوست مزمن هستند در مصرف این محصول بایستی دقت کنند که اگر مشکلات افزایش یافت یا اینکه قبلا یبوست نداشته اند و با مصرف این محصول دچار یبوست شده اند، مصرف آن را متوقف نمایند.

 

3- افرادی که بسیار گرم مزاج هستند و با مصرف این محصول دچار عوارض شده اند.

 

 

بنابراین افراد گرم مزاج هنگام مصرف این محصول، مصلحات و خنکی ها جهت رفع مساله گرمی استفاده کنند. در صورت بروز علایمی نظیر خارش بدن، سردرد، احساس حرارت در بدن یا ایجاد یبوست، مصرف این محصول متوقف شود.